Matrace velikosti 120x200 cm je nejlepším řešením pro kohokoliv, kdo shání jednolůžko, ale chce kolem sebe mít prostor a pohodlí. Výhodou je souvislá nedělená plocha matrace. Zúžit výběr můžete pomocí produktového filtru. V nabídce máme ortopedické a zdravotnické matrace s dopravou zdarma po celé ČR.

Technické specifikace matrací 120x200

V rozměru 120x200 nabízíme následující modely:
  1. Matrace s pružinami - mohou být závislé (Bonell) nebo nezávislé (MultiPocket). Závislé pružiny zajišťují výrobku výjimečnou pevnost, naopak nezávislé se lepé přizpůsobí tělu spáče a garantují ideální podporu páteře.
  2. Bezpružinová - může jít o monoblok z elastické funkční pěny o vysoké hustotě nebo "sendvič" s několika vrstvami z různých materiálů.
  3. Toppery/futony - tenké (nízké) modely, které se používají k vyrovnávání nebo změkčení povrchu matrace
Všechny modely jsou hypoalergenní, bezpečné, vydrží velké statické a dynamické zatížení. Aby matrace dlouho vydržela a dobře plnila svou funkci, nesmí se zapomenout i na kvalitní potah a hranič matrace

Výplně matrace

V matracích najdeme následující vyplň:
  • pružinové bloky z ocelového drátu;
  • kokosová vlákna;
  • přírodní nebo umělý latex (ergolatex);
  • polyuretanová pěna o různé hustotě
  • inovativní pěny s různými parametry využití - k nímž patří například pěna s paměťovým efektem, která reaguje n teplotu těla a ideálně se přizpůsobí poloze při spánku.
Velká část zákazníků je zvyklá nakupovat matrace přesně podle tuhosti své předcházející, tedy takovou, na niž si za léta navykli. Lidem, kteří dávají v zimě přednost spaní v měkké posteli a v létě na tvrdší, doporučujeme zvolit model "zima - léto". V našem internetovém obchodě koupíte matraci dle vašeho gusta. Doprava zdarma samozřejmosti. Nepřemýšlejte o ceně – u nás se da sehnat kvalitní matrace za férové ceny!
X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!