Kvalitní í a praktické matrace 140x200 cm jsou vhodné pro jednotlivce i pro páry a nabízejí široké množství uplatnění. Daný rozměr je vhodný pro standartní manželskou postel a zaručuje pohodlí během spánku. Velký výběr výrobků, které se liší výškou, tvrdostí a nosností, umožňuje vybrat model s optimálními charakteristikami. Pouze dnes si můžete koupit levně s propagačním kódem nebo promoakci

Aktuální modely

Nabízíme pohodlné matrace pěnové, taštičkové, pružinové a mnoho jiných. Každý typ je dostupný ve čtyřech základních rozměrech. Prohlédněte si veškeré naše produkty

Taštičkové modely na nezávislých pružinách

Jedná se o vysoce kvalitní ortopedické matrace, které zajišťují anatomicky správnou polohu těla a zaručují plnohodnotný odpočinek uživatelům jakéhokoli věku a postavy. Základem těchto výrobků je jednotka nezávislých pružin, z nichž každá je v samostatné kapsičce a pracuje samostatně. Nejlepší podporu poskytují multizonové matrace, které obsahuji několik anatomických zón s pružinami různé tuhosti.

Bezpružinové matrace

Bezpružinové matrace jsou schopny poskytnout patřičnou podporu tělu uživatele, když spí. Na pevné, čili bezpružinové matraci, se nepřenáší pohyb partnerů z jedné strany na druhou stranu matrace. Díky tomu nedochází k mikroprobuzení.

Základní rozdělení matrací podle konstrukce by bylo na dvě kategorie:  - sendvičové matrace - monobloky Dnešnímu trhu vládnou sendvičové konstrukce matrací, protože poskytují možnost vytvořit pohodlí s různou tuhostí stran. Použití různých druhů pěn a materiálů v jedné matraci dáva možnost vytvořtit matraci s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Zkráceně je známe jako sendviče.

Pěnová matrace, tzv. monoblok, je na rozdíl od "sendvičů" vyrobena z jednoho kusu pěny.

Dobrou sendvičovou matraci s vícevrstvou výplní odborníci považují za alternativu k pružinám, protože poskytuje působivý ortopedický efekt. Většina těchto výrobků je oboustranná a je vybavena odnímatelným potahem, což umožňuje udržovat hygienu lůžka.  Navíc bezlepidlová technologie, podle které se vyrábějí, zaručuje ekologičnost produktu

Tenké matrace

Tenké jsou futony a toppery, které jsou navrženy tak, aby vyrovnaly lůžko nebo jako alternativa pro příležitostní spání.  Jsou lehké, kompaktní a mobilní a mohou být uloženy v uloženém prostoru nebo ve skříni.

Výplň matrace

Dnes jsou nabízeny 3 základní typy výplně matrací: pružinové, kokosové a matrace s Inovativními pěnami

  1. Kokosové vlákno. Dodává výrobku tuhost, udržuje jeho tvar. Navíc je přírodním a velmi účinným odvaděčem vlhkosti, oporou páteři a umí odklánět i geopatogenní zóny
  2. Inovativní pěny. Patří mezi ně moderní pěnové materiály na bázi polyuretanu s tvarovou pamětí, které se rychle zotavují po zatížení, dlouhodobě udržují objem a pružnost. V jednom výrobku může být použito několik druhů pěny, což umožňuje výrazně rozšířit funkčnost a zlepšit provozní vlastnosti výrobků.
  3. Pružinové bloky. Pružiny mohou být závislé (pevně propojené) a nezávislé. Závislé bloky jsou levnější, dlouhodobě slouží a vyznačují se zvýšenou odolností proti statické a dynamické zátěži. Ty nezávislé umožňují individuální nastavení místa na spaní.

Matrace 140x200 cm s dopravou zdarma

Na našem e-shopu najdete prověřené zdravotní matrace vyrobené v ČR.  Matrace 140x200 s nosností nad 150 kg a nezoufejte, i takovéto najdete v naší široké nabídce. Před nákupem stačí pečlivě prozkoumat technické parametry vybraných modelů (přípustná nosnost, tuhost, životnost atd) a porovnat je z hlediska funkčnosti a ceny.

X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!