Matrace 80x200 cm je určena pro jednolůžkovou postel a patří mezi nejvíce prodávané rozměry v ČR. Přestože jsou ideální do menších pokojů a ložnic, poskytují dostatečný prostor pro spánek. Nabízíme české matrace za velmi výhodné ceny. Proto jsme rádi, že Vám v našem e-shopu můžeme nabídnout velmi kvalitní matrace do postele vyrobené z kvalitnách materiálů. Vybírat zde můžete z matrací pružinových, taštičkových, latexových, pěnových. Nabízíme Vám nejširší nabídku kvaitních matrací, kde si každý může vybrat dle svých individuálních preferencí. Nabídka matrací 80x200 Přemýšlíte o nové matraci a nevíte do čeho se pustit? Matrace jsme právě pro vás přehledně rozdělili podle typů
  • Taštičkové matrace. Moderní pružinové matrace jsou velmi kvalitní, mají vysokou životnost a především vynikající prodyšnost, což je obecně hlavní přednost pružinových matrací. Ke konstrukci je většinou používáno pružinového systému Bonell, jádro je doplněno sítí proti protlačování pružin.
  • Pěnové matrace. Jsou dnes nejprodávanější. Pěnové matrace například molitanové matrace, jsou vyráběny z PUR a HR – polyuretanových pěn. Klasický PUR - Molitan® se vyznačuje velkou odolností a stálostí svých vlastností (zvláště při vyšší objemové hmotnosti nad 25 kg/m3). Matrace ze studených pěn (HR - HIGH RESILIENT) mají vysokou pružnost, prodyšnost a odolnost.
  • Nízké matrace a toppery. Topper neboli krycí matrace slouží především ke zvýšení komfortu spaní jako doplněk stávající matrace. Dle typu topperu se jedná o 5 - 7 cm vysokou pěnovou podložku, která je položená přes vrch Vaší stávající matrace a napomáhá tak k jejímu lepšímu tvarování
Matrace dodáváme v pratelném, snímatelném potahu, prošitém antialergickým PES rounem se zipem
  • Speciální odvětrávací systém potahuskvěle spolupracuje s jádrem matrace., Zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení
  • Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C)
  • Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach).
Chcete prodloužit životnost matrace? Často perete potah na matraci? Pak právě pro Vás je matracový chránič vhodným doplňkem. Jeho použitím rovněž docílíte malého změkčení matrace. K matraci se pak chrániče upínají pomocí gumových pásků. Jak vybrat matraci podle tuhosti? Aby matrace 80x200 cm poskytovala maximální komfort při spánku, musí mít vhodnou tuhost (tento ukazatel zahrnuje několik stupňů a pohybuje se od 1 do 5):
  • matrace střední tuhosti (stupeň 3) – téměř univerzální tuhost, která bude vyhovovat všem
  • tuhý model (stupeň 5) - optimální volba pro lidi s vyšší váhou. Daná tuhost bude vhodná pro spáče, kteří mají problémy s páteří nebo pro děti s nedostatečně tvarovaným svalovým korzetem;
  • měkká matrace (stupeň 1-2) je nejlepším řešením pro starší uživatele, těhotné ženy a štíhlé lidi.
Matrace by měla vyhovět různým nárokům – a to jak v teple, tak v chladu. Některé matrace mají dokonce rozlišenou letní a zimní stranu? Jak již název napovídá, jde o matraci, kterou využijete nejen během horkých dní, ale i v zimě. Jedná se o unuverzální model 2-v-1. V době chladných dnů ji obrátíte na zimní stranu. Zimní strana je nejčastěji prošitá ovčí vlnou. Ovčí vlna zadrží teplo vytvářené vaším tělem a v čase chladných dnů vám nebude zima. Vyberte si matraci 80x200 na našem e-shopu plného skvělých cenových nabídek!  Nabízíme  zdravotní matrace Tropico s klinickými testy a certifikáty.  Hledáte - li kvalitní zdravotní matrace pro bolavá záda, luxusní matraci z paměťové pěny pro maximální pohodu nebo perfektní matraci pro děti? nás si vybere každá věková i váhová kategorie. V naší nabídce najdete ortopedické  matrace splňující jakékoliv individuální nároky.    
X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!