Pan matraci

Matrace BIO Exclusive 1+1

do týdne
						
15 460 Kč
Matrace BIO Exclusive 1+1

Luxusní 9 – ti zonová matrace pro nejnáročnější zákazníky

Matrace je oboustranná s různou tuhostí vrstev. Vhodná pro partnery s rozdílnou váhou. Vyznačují se nekompromisní kvalitou a nejvyšší úrovní pohodlí. Potah z vysoce kvalitní prošívané, hypoalergenní tkaniny a je opatřena zipem. Veškeré  suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné standardy kvality. 

 

Potah 

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Zatížení matrace: 130 kg 

Horní strana

matrace tvoří ovčí vlna a latex. Ovčí vlna má řadu užitečných vlastností: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní.  Latex má výbornou prodyšnost a matrace může tzv. dýchat. Díky antibakteriálním a protiplísňovým vlastnostem latexu je tato matrace velice hygienická.

Spodní strana

nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s kokosem a latexem. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Kokosová vrstva zmírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a také pot člověka, současně udržuje a reguluje průtok vzduchu uvnitř matrace. Latexová vrstva je elastická, vysoce odolná a výborně se přizpůsobí tvaru Vašého těla.

 

Anatomický polštář s VISCO pěnou  ZDARMA

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: