Pan matraci

Matrace BIO Extreme

do týdne
						
5 100 Kč
Matrace BIO Extreme

Luxusní, vysoce kvalitní latexová matrace výšky 14 cm

BIO EXTREME je charakteristický vynikající elasticitou a tvarovou stálostí. Matrace je vytvořená z přírodního latexu vyznačující se vyšší životností oproti ostatním pěnám. Tato 9 - ti zónová matrace zajistí optimální regeneraci páteře i svalstva během odpočinku. 

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Jádro matrace (LATEX 65 kg/m3)

Rozděleno do 9 - ti anatomických zón. Střed matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí měkčí. Odvětrávací kanálky zajišťují dokonalé provzdušnění matrace. Tento model je ideální volbou pro ty, kteří vyžadují stabilní uložení těla při spánku. Tuto matraci doporučujeme starším osobám, osobám upoutaným na lůžko nebo osobám s problémy pohybového ústrojí (bolesti zad, krční páteře, kloubů atd).

Pozor na uložení matrace! 

Rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné jsou na deskové podložky. Důležité je pod latexovou matraci použít kvalitní lamelový rošt s minimálně 28 pružnými lamelami, nelze použít na pevný podklad, matrace by ztratila svou tvárnost a nefungovala by správně

Zatížení matrace: 120 kg 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: