Pan matraci

Luxusní BIO oboustranná matrace

do týdne
						
7 060 Kč
Luxusní BIO oboustranná matrace

Luxusní  9 – ti zonová matrace je úrčena pro nejnáročnější zákazníky

Matrace je oboustranná s různou tuhostí vrstev. Vhodná pro partnery s rozdílnou váhou. Vyznačují se nekompromisní  kvalitou a nejvyšší úrovní pohodlí. Potah z vysoce kvalitní prošívané, hypoalergenní tkaniny s 3D větracím lemem po obvodu. Veškeré  suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné standardy kvality.

 

Potah 

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí.  Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky. 

Hmotnost: 80x200 - 12 kg

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Zatížení matrace: 120 kg 

Horní strana (LATEX 65 kg/m3)

tvoří  latexová vrstva s velmi silnou bodovou elasticitou. Vzhledem k této vlastnosti matrace perfektně podpírají Vaše tělo v jakékoli pozici. Další zásadní výhodou latexu je vynikající prodyšnost. Použitý materiál v horní časti matrace je tvořen miliony vzájemně propojených buněk, během spánku tak dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (HR pěna 45 kg/m3, VISCO pěna 50 kg/m3)

nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s VISCO a studenou pěnou HR. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Studená pěna (HR) vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí. Líná paměťová pěna (VISCO) ve spodní části matrace se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru Všeho těla a vytvořit tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: