Pan matraci

Matrace BIO normal

do týdne
						
5 160 Kč
Matrace BIO normal

Oboustranná latexová matrace s výškou 19 cm a rozdílnou tuhostí 

Vhodná pro partnery s rozdílnou váhou. Vyznačují se nekompromisní  kvalitou a nejvyšší úrovní pohodlí. Potah z vysoce kvalitní prošívané, hypoalergenní tkaniny s 3D větracím lemem po obvodu. Veškeré  suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné standardy kvality.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Zatížení matrace: 120 kg 

Horní strana (LATEX 65 kg/m3)

Vyniká příjemnou měkkostí, která je tvořena silnou vrstvou přírodního 100 % latexu. Pro zvýšení pevnosti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od latexu a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (PUR pěna 28 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s vysoce elastckou polyuritanovou pěnou PUR. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Pro dosažení nejvyššího komfortu spánku spodní čast matrace je opatřena masážními (zoubkovanými) nopy, které příspívají k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů.

Hmotnost: 80x200 - 12 kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: