Pan matraci

Oboustranná latexová matrace BIO Normal 1+1

do týdne
						
9 600 Kč
Oboustranná latexová matrace BIO Normal 1+1

Oboustranná latexová matrace s výškou 18 cm a rozdílnou tuhostí 

Vhodná pro partnery s rozdílnou váhou. Vyznačují se nekompromisní  kvalitou a nejvyšší úrovní pohodlí. Potah z vysoce kvalitní prošívané, hypoalergenní tkaniny s 3D větracím lemem po obvodu. Veškeré  suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné standardy kvality.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Zatížení matrace: 120 kg 

Horní strana

Vyniká příjemnou měkkostí, která je tvořena silnou vrstvou přírodního 100 % latexu. Pro zvýšení pevnosti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od latexu a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Spodní strana

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s vysoce elastckou polyuritanovou pěnou. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Pro dosažení nejvyššího komfortu spánku spodní čast matrace je opatřena masážními (zoubkovanými) nopy, které příspívají k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů.

Anatomický polštář s VISCO pěnou  ZDARMA

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: