Pan matraci

Matrace BIO Typical

do týdne
						
7 085 Kč
Matrace BIO Typical

Oboustranná matrace s výškou 16 cm a rozdílnou tuhostí latexu

Vyznačují se nekompromisní  kvalitou a nejvyšší úrovní pohodlí. Potah na zip z vysoce kvalitní prošívané, hypoalergenní takniny. Veškeré  suroviny použité k výrobě jsou ekologické a splňují přísné standardy kvality.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg 

Uložení matrace:  rošt nebo laťky musí mít mezi sebou mezeru cca 3 cm a méně. Zcela nevhodné deskové podložky

Zatížení matrace: 120 kg 

Horní strana (LATEX 60 kg/m3)

Tvořena 4 cm vrstvou extra měkkého naturalního lutexu. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort. Po dobu spánku zůstávají záda ve vodorovné poloze a ramena, pánev a kolena nejsou vystavené nadměrnému zatížení.

Spodní strana (LATEX 65 kg/m3)

Tvořena 12 cm vrstvou 100 % latexu o něco vyšší tuhosti. Střed matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí měkčí. Přírodní latex ničí bakterie, působí aktivně proti roztočům a zabraňuje vzniku plísním. Protože latexová jádra nejsou tak vzdušná jako jádra pružinová, dělají se do nich otvory, které i vnitřek matrace dobře provzdušní. Matrace je vhodná pro osoby, které preferují spíše měkčí prostředí pro spánek.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: