Pan matraci

skok & go exclusive 100x200

do týdne
8 110 Kč
skok & go exclusive 100x200

 Luxusní 9 – ti zonová matrace ze studené pěny výšky 24 cm

Rozhodli jste se pořídit si moderní a vysoce kvalitní matraci? Pak je matrace studená pěna jednoznačně nejvhodnějším materiálem. Matrace bezkonkurenční výšky nabízí uživateli pocit maximálního pohodlí díky vrstvě ovči vlny všite do potahu matrace – zažijete tak pocit odpočinku v přírodním prostředí. 

Potah 

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí.  Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky. 

Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana (ovčí vlna, VISCo pěna 50 kg/m3, HR pěna 45 kg/m3)

Tvoří ovčí vlna, VISCO pěna a studená pěna (HR). Ovčí vlna má řadu užitečných vlastností: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot a má antibakteriální účinky. Paměťová pěna (visco) při kontaktu s tělesným teplem měkne a pružně se přizpůsobuje anatomii těla. Díky tzv. efektu pomalého vracení rovnoměrně rozkládá tlak matrace na lidské tělo, což má výrazný vliv na krevní oběh, a tím samým ovlivňuje kvalitu spánku a zmírňuje bolesti zad a kloubů. Současně stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní – uživatel se během noci méně otáčí, a to přispívá k jeho klidnému a vydatnému spánku. Studená pěna (HR) je rozdělená do 9-ti anatomických zon, ideálně kopirujicí tvar těla při spánku.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (kokos, PUR pěna 25 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s vysoce elastckou polyuritanovou pěnou a vrstvou kokosového vlákna. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Pro dosažení nejvyššího komfortu spánku spodní čast matrace je opatřena masážními (zoubkovanými) nopy, které příspívají k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Kokosová vrstva zmírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a také pot člověka, současně udržuje a reguluje průtok vzduchu uvnitř matrace

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: