Pan matraci

Kvalitní matrace Skok & Go Lux

do týdne
						
5 810 Kč
Kvalitní matrace Skok & Go Lux

 Luxusní 9 – ti zonová matrace ze studené pěny výšky 24 cm

Pokud sháníte matraci pro dvoulůžkovou postel s odlišnou tuhostí, tak 9 – ti zonová matrace ze studené pěny je stvořená právě pro Vás. Tato matrace je vyrobená bez použití formaldehydů a dalších škodlivých látek a vyznačují se vysokou elasticitou, prodyšností a otevřenou strukturou. Díky těmto vlastnostem poskytuje tělu při spánku absolutní komfort a pohodlí. Matrace ze studené pěny se pružně přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku. Díky volbě této matrace budete Váš spánek ještě kvalitnější, než dosud.

Potah 

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí.  Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 12 kg

Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana (HR pěna 45 kg/m3)

Tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny rozdělené do 9 – ti anatomických zon.  Pro zvýšení pevnosti v horní časti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od studené pěny a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (VISCO pěna 50 kg/m3, PUR pěna 28 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s vysoce elastckou polyuritanovou a VISCO pěnou. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Pro dosažení nejvyššího komfortu spánku spodní čast matrace je opatřena masážními nopy z viscoelastické pěny, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. Použití nopů z viscoelastické pěny snižuje protitlak matrace na ležící tělo, čímž se eliminuje přetáčení během spánku. Pro zvýšení pevnosti matrace ve spodníé časti matrace byla použita vrstva kvalitní polyuritanové pěny, která odděluje pružiny od VISCO pěny a zajíšťuje pevnost uvnitř matrace. 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: