Pan matraci

Matrace Skok & Go Normal

do týdne
						
4 080 Kč
Matrace Skok & Go Normal

Taštičková 9 - ti zonová  matrace z kvalitní masažní PUR pěny 

Matrace vhodná téměř pro každého, protože spojuje vlastnosti všech matrací ostatních tříd. Je doslova středem všech tuhostí i luxusu. Středně tuhá, s důležitým ortopedickým tvarováním, dokáže se přizpůsobit každému tělu a přitom je dokonale stabilní. prestige Standard je prostě řešení pro všechny nerozhodné jedince, kteří touží po opravdu zdravém spánku.  

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg

Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana (PUR pěna 28 kg/m3)

Vrchní strana matrace je opatřena masážními nopy z velmi kvalitní polyuretanové pěny PUR, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. Pro zvýšení pevnosti v horní časti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od studené pěny a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (PUR pěna 28 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s masažní polyuretanovou pěnou PUR. Devěti zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou speciální vložky (filc),  na jedné straně a na druhé straně vrstvaou polyuretanové pěny s masažnými nopy. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalého odpočinku.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: