Pan matraci

Matrace Skok & Go Normal 1+1

do týdne
						
8 100 Kč
Matrace Skok & Go Normal 1+1

Taštičková 9 - ti zonová  matrace z kvalitní masažní PUR pěny 

Matrace vhodná téměř pro každého, protože spojuje vlastnosti všech matrací ostatních tříd. Je doslova středem všech tuhostí i luxusu. Středně tuhá, s důležitým ortopedickým tvarováním, dokáže se přizpůsobit každému tělu a přitom je dokonale stabilní. prestige Standard je prostě řešení pro všechny nerozhodné jedince, kteří touží po opravdu zdravém spánku.  

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.


Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana

Vrchní strana matrace je opatřena masážními nopy z velmi kvalitní polyuretanové pěny, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. Pro zvýšení pevnosti v horní časti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od studené pěny a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Spodní strana

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s masažní polyuretanovou pěnou. Devěti zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou speciální vložky (filc),  na jedné straně a na druhé straně vrstvaou polyuretanové pěny s masažnými nopy. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalého odpočinku.

Anatomický polštář s VISCO pěnou  ZDARMA

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: