Pan matraci

Zdravotní matrace Skok & Go optimal

do týdne
						
5 020 Kč
Zdravotní matrace Skok & Go optimal

Zdravotní matrace ze studené a PUR pěny se standardní výškou 21 cm

Kvalitní matrace, pro jejíž výrobu nejsou použita žádná lepidla. Matrace prestige Optimal využívá skvělých vlastností materiálu kvalitní studené pěny, která jí dodává vysokou pružnost a prodyšnost. Matrace je rozdělena do 9 - ti anatomických zón, které dotvářejí komfort ležení, uklidní a uvolní Vaše tělo.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg

Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana (HR pěna 45 kg/m3)

Vyniká příjemnou měkkostí a je tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny HR rozdělené do 9 – ti anatomických zon. Pro zvýšení pevnosti v horní časti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od studené pěny a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní strana (kokos, PUR pěna 28 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s kokosem a vysoce elastckou polyuritanovou pěnou. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí. Kokosová vrstva zmírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a také pot člověka, současně udržuje a reguluje průtok vzduchu uvnitř matrace. Pro dosažení nejvyššího komfortu spánku spodní čast matrace je opatřena masážními (zoubkovanými) nopy, které příspívají k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: