Pan matraci

Taštičková matrace Skok & Go Standard

do týdne
						
4 420 Kč
Taštičková matrace Skok & Go Standard

Oboustranná  9 - ti zonová matrace z masažní PUR pěny

Matrace vhodná téměř pro každého, protože spojuje vlastnosti všech matrací ostatních tříd. Je středem všech tuhostí a luxusu. Středně tuhá s důležitým ortopedickým tvarováním se dokáže přizpůsobit každému tělu. Prestige Standard je prostě řešení pro všechny nerozhodné jedince, kteří touží po opravdu zdravém spánku.  

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg

Umístění matrace: pevná deska, pevný laťový rošt (max. mezera mezi laťkami 2.5 - 2.8 cm)

Zatížení matrace: 120 kg

Horní strana (PUR pěna 28 kg/m3)

Vrchní strana matrace je opatřena masážními nopy z vfelmi kvalitní polyuretanové pěny PUR, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. Pro zvýšení pevnosti v horní časti matrace byla použita speciální vložka (filc), která odděluje pružiny od studené pěny a zajíšťuje prodyšnost uvnitř matrace.

Jádro (taštičkový blok 750 ks/m2)

pružně se přizpůsobí každému pohybu a vyniká ideální ventilací během spánku

Spodní  strana (kokos, PUR pěna 28 kg/m3)

Nabízí roznášecí vrstvu taštičkových průžin v kombinaci s vysoce elastckou polyuritanovou pěnou a kokosem. Taštičková matrace s 9- ti anatomickými zónami poskytují ideální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, boku a nohou a tím zabezpečuje ideální oporu Vaši páteře. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou kokosového vlákna, na jedné straně a na druhé straně vrstvaou polyuretanové pěny s masažnými nopy. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalého odpočinku.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: