Pan matraci

twix exclusive 80x200

do týdne
7 450 Kč
twix exclusive 80x200

Luxusní 9-ti zonová pěnová matrace ze tří různých vysoceelastických pěn

Velkou předností matrace je 9 – ti zonový systém, který na rozdíl od tradiční pěnové matrace pracuje na principu udržení správného tvaru těla při odpočinku a spánku. Jádro této 9-ti zónové luxusní matrace, je složeno ze dvou typů velmi kvalitních studených pěn, které jsou kombinovány s VISCO elastickou pěnou a HR pěnou v horní a spodní častech.

Potah

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 13 kg

Anatomický polštář s VISCO pěnou  ZDARMA

Uložení matrace:  laťkový, lamelový rošt

Zatížení matrace: 130 kg 

Horní strana

nabízí vrstvu HR pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort

Jádro

Jádro matrace je vyrobeno ze dvou typů velmi kvalitních studených pěn (HR 40 a HR 38 kg/m3). Tyto pěny patří mezi nejkvalitnější materiály pro výrobu matrací v Evropě. Výjimečná 9-zónová konstrukce v kombinaci s Visco pěnou zajišťuje dokonalé anatomické přizpůsobení se poloze Vašého těla. Speciální 9-ti zonové profilování povrchu zajišťuje příjemné ležení, díky kterému je zaručeno odlehčení zatížených míst na těle.

Spodní strana

spodní část matrace nabízí roznášecí vrstvu z VISCO pěny (líná pěna) s antidekubitním prořezem, kde příčné a podélné profilování povrchu lépe kopíruje tvar těla

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: