Pan matraci

twix optimal 90x200

do týdne
5 690 Kč
twix optimal 90x200

Sendvičová 9 – ti zónová matrace s rozdílnou tuhosti bez lepidel

Vrchní strana - měkčí, 9 – ti zónová profilovaná HR studená pěna Vás příjemně zkopíruje a spodní - tužší strana - Vám ideálně podepře páteř. Ideální matrace pro partnery s rozdílnou hmotností, nebo požadavky na tuhost matrace. Střed matrace tvoří měkčená exkluzivní polyuretánová pěna, která nabízí vynikající elasticitu a životnost.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Uložení matrace:  laťkový, lamelový rošt

Zatížení matrace: do 130 kg 

Horní strana (HR pěna 45 kg/m3)

nabízí vrstvu HR studené pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla. Jádro je tvořeno zámkovým spojem ze studené pěny s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní. Průduchy v jádru matrace zaručují dokonalé odvětrání matrace.

Jádro/Spodní strana (PUR pěna 28 kg/m3, 30 kg/m3)

zipové spodní tvarování jádra matrace z polyuretoanové pěna PUR, poskytují dostatečný prostor pro cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Masážní vlnky spodní části matrace jsou složeny z PUR pěny a díky svému tvaru ideálně prokrvují svaly a pokožku

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: