Pan matraci

Sendvičová matrace Twix Standard

do týdne
						
4 660 Kč
Sendvičová matrace Twix Standard

Vysoce luxusní 9 – ti zónová matrace z kvalitních pěn bez použití lepidel

Oboustranná sendvičová matrace, složená ze dvou anatomicky zónovaných desek z HR a PUR pěny a kokosového vlákna. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu. Ideální matrace pro partnery s rozdílnou hmotností, nebo požadavky na tuhost matrace.

Potah 

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Hmotnost: 80x200 - 10 kg

Uložení matrace:  laťkový, lamelový rošt

Zatížení matrace: 120 kg 

Horní strana (HR pěna 45 kg/m3)

nabízí vrstvu HR studené pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla.

Spodní strana (kokos, PUR pěna 28 kg/m3)

Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou kokosového vlákna, na jedné straně a na druhé straně vrstvaou polyuretanové pěny s masažnými nopy. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalého odpočinku.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: