Pan matraci

twix typical 90x200

do týdne
3 620 Kč
twix typical 90x200

Luxusní 9 – ti zónová matrace ze studené pěny

Tato luxusní 9 – ti zónová matrace je vyrobená ze studené pěny bez použití lepidel. Matrace má monoblokové jádro o vysoké objemové hmotnosti. Povrch jádra je speciálně upraven pro přísun čerstvého vzduchu a zvýšení komfortu při odpočinku. 9 – ti zónová konstrukce matrace vytváří ideální podmínky pro správné držení páteře.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky. Potah má u zipu všité manipulační úchyty

 

Jádro (HR pěna 45 kg/m3)

nabízí vrstvu HR sdudené pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla. Matrace je děrována vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami, takže je velice prodyšná, prodlužuje se její životnost a splňuje maximální požadavky na hygienu. Díky kvalitnímu odvětrávání nedochází k přehřívání lidského těla a člověk se probouzí svěží a odpočatý do dalšího dne.

Uložení matrace:  laťkový, lamelový rošt

Zatížení matrace: 120 kg 

Výška matrace: 15 cm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Hodnocení:

 

Přiložit fotografii

Text recenze: