Potřebujete odvézt Vaše staré matrace zdarma? 

V případě, že u nás zakoupíte novou matraci, tak starou Vám rádi odvezeme. Tato služba je zatím dostupná pouze v rámci hl. m Prahy. Staré matrace předáte našemu dopravci při přebírání nových. Následně budou převezeny do sběrného dvora, kde budou připraveny k recyklaci. Tudíž Vám odpadnou problémy s dovozem matrace do sběrného dvora a ušetříme Vám čas. V případě, že se rozhodnete pro svoz starých matrací neváhejte nás kontaktovat rádi vše za Vás zařídíme.

Při objednání matrací z našeho eshopu Odvoz staré matrace nabízíme zcela ZDARMA.  Váš požadavek na odvoz staré matrace můžete napsat do poznámky na konci objednávky, nebo o něj požádat nejpozději do expedice Vaší objednávky. Odvoz staré matrace zdarma nenabízíme u výprodeje II. jakosti. Odvoz starých matrací zajišťují naši zaměstnanci a trasy se plánují dle vytížení – upozorňujeme, že v případě odvozu starých matrací nemůžeme garantovat dodání 24 hodin, děkujeme za pochopení.

Důležité: z hygienických důvodů musejí být staré matrace k odvozu řádně zabalené do igelitu či strečové folie, jinak je nebudeme moci přebrat.

Postup jak objednat odvoz staré matrace

  1. napíšu e-mail info@panmatraci.cz  nebo zavolám 777 033 238
  2. po potvrzení, starou matraci důkladně zabalím do strečové fólie. Důkladně zabalím, ano?
  3. při dodání odevzdám starý kus a deberu nový
X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!