Zobrazit podle:
Co je to VISCO pěna („líná nebo paměťová pěna“) a proč je v současnosti tak populární a žádaná? Matrace s touto pěnou je ideálním řešením pro osoby obzvláště citlivé na otlačení a trpící bolestmi zad a kloubů. Paměťová pěna disponuje otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě a tlaku. Pěna při kontaktu s vaším tělem měkne a pružně se přizpůsobuje. A kde koupit takou matraci? No přece u nás v e-shopu! Každý týden výprodeje a akční nabídky. Matrace z paměťové líné VISCO pěny Níže jsme vyjmenovali tři typy matrací s paměťovou (línou, visc) pěnou, které najdete na našem e-shopu. Jedná se modely, které se skládají převážně z paměťové pěny, ale i matrace, u kterých je paměťová pěna jen jedním z materiálů.
  • Sendvičové matrace různého stupně tvrdosti (vícevrstvé matrace různýchprofilů) v nichž paměťová pěna působí jako vrchní vrstva a odpovídá za pohodlí uživatele.
  • Tenké matrace v podobě topperů a nízkých matrací. Jedná se o tenčí modely, které mohou být srolovány a jsou navrženy tak, aby poskytly maximální pohodlí při spánku
  • Matrace z visco pěny s pružinovými bloky. Daný typ matrace kombinuje tatíčkovou vyplň a paměťovou pěnu.
Modely z paměťové pěny býváji populární volbou pro seniory, osoby upoutané na lůžko, nebo i běžné uživatele, kteří preferují spánek na boku, nevytváří totiž otlaky. Matrace z paměťové pěny s dopravou zdarma Na našem e-shopu najdete prověřené zdravotní matrace vyrobené v ČR.  Matrace z visco pěny s vysokou nosností a nezoufejte, i takovéto najdete v naší široké nabídce. Před nákupem stačí pečlivě prozkoumat technické parametry:
  • Výška
  • Tuhost
  • Velikost
  • zatížení
Netahejte se s nákupy po obchodech. Kvalitní české matrace vám do druhého doručíme zdarma. Online nákup z pohodlí domova.

Nenašli jste spravnou matraci? Vyzkoušejte vyhledávání.

X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!