Latexové matrace jsou velmi populární a oblíbené mezi našimi zákazníky a patří rovněž ke špičce v naší nabídce. Latexová matrace nabízí pohodlí nesrovnatelně vyšší v porovnání s jinými typy používaných matracových materiálů. Matrace perfektně podpírají tělo v jakékoli pozici a to díky velmi silné bodové elasticitě, což znamená, že k deformaci dochází pouze v místě zatížení. Tuto vlastnost u jiných materiálu v takovéto míře nenaleznete.

Další a neméně význačnou výhodou latexových matrací je jejich perfektní prodyšnost, která umožňuje lépe dýchat Vašemu tělu. Použitý latexový materiál tvoří miliony vzájemně propojených buněk, přičemž díky tomu během spánku dochází k naprosto přirozené cirkulaci vzduchu okolo těla. Latexové matrace ocení jak alergici tak osoby se zvýšenými nároky na hygienu, neboť matrace jsou vysoce resistentní proti roztočům. Do not latexovým matracím hraje i jejich dlouhá životnost. Neobsahují toxíny a nezapáchají umělotinou. Ideální volba pro každého. Neváhejte a objednejte si u nás latexovou matraci.

Typické rozměry pro latexové matrace jsou: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.

Máme mnoholeté zkušenosti s výrobou matrací, vyrábíme klasické rozměry, ale také matrace na míru, stačí si objednat. Přírodní latexová pěna má také nejlepší bakteriostatické a baktericidní vlastnosti, které jsou nesrovnatelné s jakoukoli jinou syntetickou pěnou. Matrace z latexu se výborně přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty a mají dlouhou životnost. Pro zvýšení tuhosti a tvrdosti bývá jádro vyztuženo deskami s nebo ze studené pěny o vysoké objemové hmotnosti. Latexové matrace u nás najdete od tloušťky 14 cm až po tloušťku 26 cm.

Zobrazit podle:

Nenašli jste spravnou matraci? Vyzkoušejte vyhledávání.

X Zavřit

Vaše objednávka byla úspešně přijata.
Na uvedený email obdržite potvrzení.
Číslo Vaše objednávky:
var_dump
support

Máte nějaký dotaz?

Zanechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme!


Děkujeme!

Ozveme se Vám během 2 hodin!